Yedekleme Sözleşmesi

Yasal anlaşmalarımız ve sözleşmeli şartlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin

Yedekleme Sözleşmesi

Hosting, Reseller Hosting, hizmetlerimizde haftalık olarak otomatik sunucu yedeklerini almaktayız. Ancak bu yedekler olası sistem arızaları için alınan yedeklerdir. Müşteriler kendi yedeklerini almak ile yükümlüdürler. Hosting, Reseller Hosting sunucularında donanımdan & yazılımlardan kaynaklanabilecek sorunlarda hizmet sahibi kendi yedeğinden sorumludur. Firmamız asla sorumlu değildir.

Depolama, Yedekleme ve Güvenlik ELEGANSNET, MÜŞTERİ’nin bütün verilerini düzenli bir şekilde korumak ve yedeklemek için elinden geleni yapar, buna rağmen bünyesinde bulunan verilerde ortaya çıkabilecek hatalardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Veri yedekleme, MÜŞTERİ’nin sorumluluğundadır. MÜŞTERİ her zaman Web Sitesi ve tüm Web Site içeriğine ait dosyaların zarar ve ziyan riskini üstlenmektedir. MÜŞTERİ tamamen MÜŞTERİ Şifresinin ve Hesap bilgilerinin gizliliğini korumakla yükümlüdür.

MÜŞTERİ, Hesabı veya şifresi kullanılarak Hesabı altından yapılan veya Site ile bağlantılı veya kendisine ait görüntülenen, bağlantılı, Sunucu üzerinde saklanan veya yayınlanan herhangi bir web site içeriğine ait tüm eylemlerden, ihmallerden ve yapılan harcamalardan sorumlu olduğunu kabul etmektedir. MÜŞTERİ aşağıda bildirilen ve sayılmayan gerekli önlemleri almakla sorumludur:

1. Web site içeriğinin herhangi bir kayıp veya zarar görmesini önlemek,
2. Web site içeriğinin bağımsız arşiv ve yedek kopyalarını korumak,
3. ELEGANSNET sunucularında barındırılan veya yayınlanan tüm web site içeriğinin güvenlik,
gizlilik ve bütünlüğünü sağlamak,
4. Hesap bilgilerinin gizliliğini sağlamak.

Copyright © 2014 - 2021 - Elegansnet.com - Tüm Hakları Saklıdır.