Kullanım Şartları - Elegansnet

Kullanım Şartları

Yasal anlaşmalarımız ve sözleşmeli şartlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin

Önemli Hukuk Anlaşmaları

Elegansnet Dünya genelindeki müşterilere web barındırma hizmeti sunar ve her bir müşteriyi korumak ve mevcut en iyi hizmetleri sunmakla yükümlüyüz. Elegansnet tüm müşterileri aşağıdaki hizmet şartlarına tabidir:

Tazminat Politikası

Tüm Elegansnet Sahipliği hizmet ve olanaklarını kendi sorumluluğunuzdadır kullanmayı kabul etmektesiniz. Elegansnet, özellikle, satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk ile ilgili tüm garantileri reddetti. Elegansnet, hiçbir durumda, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, arızi veya başka zararlar da dahil olmak üzere herhangi bir kayıp veya veri kaybı veya diğer ticari hasarlardan sorumlu olmayacaktır.

Müşteri, Elegansnet şirketine, onun temsilcilerine, müşterilerine, memurlarına ve yetkililere karşı makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere tüm talepler, yükümlülükler, kayıplar, masraflar ve hasarlardan Elegansnet 'i savunacak, tazmin edecek, muhafaza edecek ve tutacaktır. Gerçekleştirilen veya gerçekleştirilen herhangi bir hizmetten ya da müşteri, acenteler, çalışanlar ya da atanlar tarafından satılan herhangi bir üründen kaynaklanabilecek ya da bu hizmetlerden kaynaklanabilecek herhangi bir garanti vermez. Müşteri, Elegansnet sunucusu ile bağlantılı olarak satılan veya başka bir şekilde dağıtılan herhangi bir ürün veya ürün nedeniyle yaralanma nedeniyle doğan yükümlülüklere karşı Elegansnet 'yi savunmaya, tazmin etmeye ve tutmaya devam etmeyi kabul eder.

Elegansnet, müşterilerinin çıkarları için kendi sunucularında barındırılan herhangi bir siteye müdahale etme hakkını saklı tutar. Müşteri tarafından Elegansnet sunucusundan müşteriye satılan arızalı ürünleri ihlal eden veya üçüncü bir şahsın mülkiyet haklarını ihlal ettiği iddia edilen herhangi bir materyal. Bu politikayı ihlal edenlerin tek yetkili, Elegansnet olacaktır.

Fatura

Şu anda, plana bağlı olarak aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık faturalar koyuyoruz. Alan Adı kayıt ücreti geri ödenemez.

Visa, Master Card'ı kabul ediyoruz. Web Hosting planları için hesabınızı ödeme yapmadan kuracağız. Müşterilerin şu anda ödemeyi yapmanın en kolay yolu olduğu için kredi kartı ile ödeme yapmaları önerilir. Bunların hiçbir sözleşme süresi yoktur, ancak, aksi bildirimde bulunulmadığı sürece, her devam eden dönem için sözleşmeniz otomatik olarak yenilenir.

Geç Ödemeler

Tüm hesaplar ilk etkinleştirildikleri tarihlere göre faturalandırılır. Devre dışı bırakıldıktan sonra 5 gün içinde yenilemek için ödeme yapmazsanız, hesabınız askıya alınır. Devre dışı bırakıldıktan sonra 30 gün içinde hizmet için ödeme yapmazsanız, hesabınız feshedilecektir. Devre dışı bırakılıncaya kadar 5 gün boyunca bir e-posta hatırlatıcısı alacaksınız.

Kabul Edilebilir Kullanım Politikası

Elegansnet tarafından sağlanan tüm hizmetler yalnızca hukuka uygun amaçlarla kullanılabilir. Birleşik Devletler Federal, Eyalet veya Şehir yasalarını ihlal eden herhangi bir bilgi, veri veya malzemenin iletilmesi, depolanması veya sunumu yasaktır. Bu, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, telif hakkıyla korunan materyal, tehdit edici veya müstehcen olduğumuz konusunda karar aldığımız materyali ya da ticari sır ve diğer tüzükle korunan materyali içerir. Abone, aboneye veya herhangi bir başka tarafa zarar veren hizmetin kullanılmasından kaynaklanan taleplerden Elegansnet ve çalışanlarına herhangi bir zararı tazmin etmeyi ve ödemeyi kabul eder. Kabul edilebilir kullanım politikamız aktif ve sıkı bir şekilde uygulanmaktadır. Suçlanan içeriği veya kullanıcıları, keşfedilmez sıklıkla ağımızdan askıya alınır, ancak her hangi bir işlemin ne zaman ve niçin yapıldığına her zaman haber vereceğiz. Tüm Elegansnet sunucularında pornografi yasaktır. Buna, cinsel açıdan açık veya sert resim ve / veya reklam içeren siteler dahildir.

Abone, sağlanan hizmetin, hizmetin şirketin ihmali dışındaki pek çok nedenden dolayı kesintiye uğrayabileceği ve hizmet kesintilerinden kaynaklanan hasarların tespitinin zor olduğunu kabul eder. Bu nedenle, abone, şirketin doğrudan ve münhasır kontrolü dışında bu tür sebeplerden kaynaklanan hasarlardan şirketin sorumlu tutulamayacağını kabul eder.

Abone ayrıca, şirketin kendi ihmalinden kaynaklanan sorumluluğunun, hasarlar döneminde hizmet için abone tarafından ödenecek ücretlere eşit bir miktarı aşmamasını kabul eder. Hiçbir durumda şirket, herhangi bir özel veya dolaylı hasar, kayıp veya yaralanmadan sorumlu değildir.

Yasa Dışı Olanak Herhangi bir biçimde, telifli yazılımın veya diğer verilerin yetkisiz şekilde dağıtılması veya kopyalanması, taciz, dolandırıcılık, müstehcen materyal ticareti de dahil ancak bunlarla sınırlı değildir. İstenmeyen İçerik Ağımızda belirli türde içeriğe izin verilmemektedir. Yetişkinlere uygun herhangi bir açıklama içeriği barındırmıyoruz. Hacking, Cracking, Warez ve IRC ile ilgili içeriğe izin verilmez. Yazılım, ses ve video siteleri yalnızca kaynakların yazar ve telif hakkı sahibi iseniz veya materyalleri dağıtma hakkına sahipseniz barındırabilir. İçerik veya AUP ihlalinden dolayı askıya alınan hesaplar hiçbir koşulda geri ödenmez.

Sorumlulukların Sınırı

Elegansnet sunucularının off-line gidişinden veya herhangi bir nedenden dolayı kullanılamamasından kaynaklanabilecek tesadüfi ve dolaylı zararlar da dahil olmak üzere, talep edilen herhangi bir hasardan Elegansnet sorumlu olmayacaktır. Ayrıca Elegansnet sunucularından herhangi bir web sitesinin yolsuzluğundan veya silinmesinden kaynaklanan tesadüfi veya dolaylı zararlar da dahil olmak üzere, talep edilen herhangi bir hasardan Elegansnet sorumlu olmayacaktır. Tüm hasarlar, hizmetin derhal sona erdirilmesiyle sınırlı olacaktır.

Feragat

Elegansnet, sistem kesintileri, çökmeler veya veri kaybından sorumlu tutulamaz. Bir müşterinin siteleri işlerse kazandığı tahmini tahmini kârlardan sorumlu tutulamayız. Elegansnet tarafından sağlanan belirli hizmetler yeniden satılır. Bu nedenle Elegansnet tarafından kullanılan bazı ekipman, yönlendirme, yazılım ve programlama işlemleri Elegansnet tarafından direkt olarak veya yazılı değildir. Dahası, Elegansnet müşteri hesaplarımızın kullanımından hiçbir şekilde sorumlu değildir. Herhangi bir şart veya koşul izlenemezse, söz konusu hesap otomatik olarak devre dışı bırakılacaktır. Elegansnet uygun göründüğü için herhangi bir nedenle iadesi olmayan herhangi bir nedenle herhangi bir hesabı önceden bildirmeksizin kaldırma hakkımızı saklı tutuyoruz. FURTHERMORE, Elegansnet, bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki Politikalar, Kılavuzlar ve Feragatnamelerin herhangi birini veya tümünü değiştirme hakkını saklı tutar.

Copyright © 2014 - 2021 - Elegansnet.com - Tüm Hakları Saklıdır.