Hizmet Düzeyi Anlaşması - Elegansnet

Hizmet Düzeyi Anlaşması

Ağımızdaki kısıtlamaları hakkında daha fazla bilgi edinin

Önemli Kullanım Anlaşmaları

Elegansnet, dünya genelindeki müşterilere web barındırma hizmeti sunmaktadır ve her bir müşteriyi korumak ve mevcut en iyi hizmetleri sunmakla yükümlüyüz. Elegansnet şirketinin tüm müşterileri aşağıdaki hizmet şartlarına tabidir:

Tazminat Politikası

Tüm Elegansnet hizmetlerini ve tesislerini kendi sorumluluğunuzdadır kullanmayı kabul edersiniz. Elegansnet, özellikle satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk ile ilgili tüm garantileri reddetti. Hiçbir durumda Elegansnet, herhangi bir kayıp ya da veri kaybından ya da bunlarla sınırlı olmaksızın özel, tesadüfi, sonuç olarak ortaya çıkan ya da diğer hasarlardan kaynaklanan diğer ticari zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Müşteri, Elegansnet şirketine, onun temsilcilerine, müşterilerine, memurlarına ve yetkililere karşı makul avukat ücretleri de dahil olmak üzere tüm talepler, yükümlülükler, kayıplar, masraflar ve hasarlardan Elegansnet 'i savunacak, tazmin edecek, muhafaza edecek ve tutacaklarını kabul ve taahhüt eder. Gerçekleştirilen veya gerçekleştirilen herhangi bir hizmetten ya da müşteri, acenteler, çalışanlar ya da atanlar tarafından satılan herhangi bir üründen kaynaklanabilecek ya da bu hizmetlerden kaynaklanabilecek herhangi bir garanti vermez. Müşteri, Elegansnet sunucusu ile bağlantılı olarak satılan veya başka bir şekilde dağıtılan herhangi bir ürün veya ürün nedeniyle yaralanma nedeniyle doğan yükümlülüklere karşı Elegansnet 'i savunmaya, tazmin etmeye ve tutmaya devam etmeyi kabul eder.

Elegansnet, müşterilerinin çıkarları için kendi sunucularında barındırılan herhangi bir siteye müdahale etme hakkını saklı tutar. Müşteri tarafından Elegansnet sunucusundan müşteriye satılan arızalı ürünleri ihlal eden veya üçüncü bir şahsın mülkiyet haklarını ihlal ettiği iddia edilen herhangi bir materyal. Bu politikayı ihlal edenlerin tek yetkili, Elegansnet olacaktır.

Fatura

Şu anda, plana bağlı olarak aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık faturalar koyuyoruz.

Copyright © 2014 - 2021 - Elegansnet.com - Tüm Hakları Saklıdır.