Gizlilik Politikası - Elegansnet

Gizlilik Politikası

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız ve saklamamıza ilişkin daha fazla bilgi edinin

Verilerinizi Nasıl Kullanıyoruz

Müşterilerimizin ve site ziyaretçilerinin mahremiyetlerini ve haklarını korumak için, bir dizi Gizlilik Politikası oluşturduk; bu Gizlilik Politikası, ziyaretçilere hangi bilgileri topladığımızı ve topladığımız bilgilerle ne yaptığımızı açıklıyorduk.

Bu Gizlilik Politikası, bu Web sitesinin kullanıcılarından (her biri bir "Kullanıcı") toplanan bilgilerin toplanma, kullanma, bakım ve açıklama şeklini düzenlemektedir.

Gizlilik

Kullanıcıların gizliliği bizim için çok önemlidir. Kullanıcıların bize emanet ettiği bilgileri korumakta kararlıyız.

Veri Koleksiyonu

Ürün ve hizmetler sipariş etmek için çevrimiçi formlar aracılığıyla Kullanıcılardan kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplarız.

Kullanıcıların Web sitemizi nasıl kullandıkları, örneğin Web sitesinin sayfalarının veya kullanıcıların kaynaklandığı etki alanlarının sayısını izleyerek de bilgi toplayabiliriz. Kullanıcıların Web sitemizi nasıl kullandıklarını izlemek için "çerezler" kullanırız.

Veri Kullanımı

Web sitemiz aracılığıyla toplanan kişisel tanımlanabilir bilgileri, tarafımızdan ve güvenilir bağlı şirketlerimiz, bağımsız yüklenicilerimiz ve iş ortaklarımız tarafından sunulan ürünler ve hizmetler hakkında Kullanıcılarla iletişim kurmak için kullanabiliriz; aksi takdirde Kullanıcılarımızın ve bizimle olan bağlılıklarını, bağımsız müteahhitleri ve iş ortaklarıyla olan deneyimini geliştirmek için kullanabiliriz.

Hiçbir zaman kullanıcılarımızın veri tabanları pazarlama veya posta gönderme amacıyla herhangi bir kuruluşa satılmayacaktır. Kişisel bilgiler, önceden yazılı iznimiz olmaksızın iş ortaklarımıza satılmamakta veya başka şekilde devredilmeyecektir, bunun dışında, iyi niyetle kararımıza göre, yürürlükteki yasalar uyarınca bunu yapmakla yükümlü olduğumuzda üçüncü taraflara topladığımız bilgileri ifşa edeceğiz.

Copyright © 2014 - 2021 - Elegansnet.com - Tüm Hakları Saklıdır.